قبل از هرچیزی این رو بگم که من به خاطر همه آنچه دارم وحتی نداشته هام ، خدارو شاکرم.

سلام ،من مهلام!

اگر بخوام بارزترین ویژگی شخصیتیم رو بهتون بگم ، میگم عشق یادگیری💜
من عاشق یادگیری ام، همیشهه 

همین عشق به یادگیری هم باعث شد که در دوران دبیرستان کمی با هم سن وسال های خودم متفاوت باشم و وارد فضاهای مختلف شم و دنبال تجربه های جدید برم.

هرکس تو زندگیش چندتا نقطه عطف داره، جاهایی که وقتی بعدها به گذشته نگاه می‌کنی، می‌بینی از اون جا به بعد یه چیزی عوض شده یا اتفاق های خوبی پشت سرش برات افتاده.

من هم به لطف خدا تا به الان این رو تجربه کردم والان اینجام ؛ تواین حرفه و با این شبکه ارتباطی ای

خیلی دوست دارم که درمورد نقاط عطف زندگیم اینجا بیشتر بنویسم اما چون هم از حوصله شما خارج و احتمالا هدف شما هم از خواندن این صفحه، ایجاد یک ارتباط کاری مناسب و دوستانه است، ازشون فاکتور میگیرم و رزومه طور ادامه میدم.

دوره ها و گواهینامه ها:

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

برای من شروع یادگیری مهارت های اصلی یک دیجیتال مارکتر از این دوره بود.

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

توانمند سازی نیروی انسانی دیجیتال کالج رشدانا

رشدانا یک پلتفرمی که مهارت های مورد نیاز دیجیتال رو آموزش میده وافراد رو برای ورود به بازارکار آماده میکنه،و ویژگی خوب دیگش اینه که تو موارد ابتدایی رو از شغل های مختلف یاد میگیری و با کمک مشاور میتونی مسیر شغلی تو از بین اونها به درستی انتخاب کنی.

1

تابستان 98
مرکز آموزش اتاق بازرگانی تصمیم گرفت تعدادی از دانش آموزان رو بورسیه کنه و یک دوره مهارت های نرم وکارافرینی رو به اونها اموزش بده. خوشبختانه من هم در ازمون ورودی پذیرفته شدم.

فرهنگستان نواوری

استارتاپ ویکند رکاد

2018
رکاد یا رویداد کارافرینی دانش اموزی، یک استارتاپ ویکند مخصوص دانش اموزها است؛جدا از مطالبی که تو اون سه روز یاد میگیری و تجربه ایده پردازی و کار تیمی ، چیزی که برای من خیلی مفید واقع شد اتفاقات بعدش بود و شبکه سازی هایی که صورت گرفت.

رویداد کارافرینی دانش اموزی